Konftel

Salka konferencyjna to wizytówka firmy – z Konftelem będzie jeszcze lepsza

Konftel to firma specjalizująca się w produkowaniu bardzo wysokojakościowego sprzętu wyposażenia salek wideokonferencyjnych. Świetnej jakości obraz i dźwięk można uzyskać korzystając z szerokiego spektrum kamer oraz aparatów konferencyjnych. Widząc sprzęt z logo Konftel na stole, możesz być pewien, że każde spotkanie będzie można ocenić na 5 gwiazdek.

Informacje zaczerpnięte z oficjalnej strony internetowej firmy Konftel:
„Konftel od 1988 jest jednym z liderów rynku telefonów konferencyjnych. Firma rozwija i sprzedaje produkty i technologie używane podczas konferencji. Wykorzystuje w nich swoje wielkie doświadczenie w zakresie akustyki o cyfrowej obróbki dźwięku. Wszystkie rozwiązania firmy Konftel działają w oparciu o opatentowaną technologię OmniSound – która zapewnia krystalicznie czysty dźwięk podczas rozmowy.

Innowacyjne technologie Konftel zdobyły szereg nagród, w tym prestiżową Product Innovation Award przyznaną przez Frost Sullivan.

Konftel dbając o środowisko naturalne podkreśla, że możliwość rozmowy przez telefon konferencyjny z wieloma oddziałami czy kontrahentami jednocześnie znacznie ogranicza podróże służbowe. Oznacza to nie tylko znaczną oszczędność czasu na dojazdy i pieniędzy na delegacje, ale także istotne zmniejszenie emisji dwutlenku węgla do atmosfery!”

 

Wybierając sprzęty Konftela mają Państwo pewność, że od tej pory każda wideorozmowa będzie przebiegać bez zakłóceń i w dobrym kierunku.