+48 22 600 20 20

Alcatel-Lucent Enterprise - sieci komunikacyjne i chmury

 Jeden z największych producentów rozwiązań technologicznych, głównie opartych o sieci komunikacyjne i chmury. Firma angażuje się w opracowywanie rozwiązań technologicznych, które działają dla naszych klientów, łącząc ludzi, maszyny, rzeczy i procesy, jednocześnie tworząc bardziej zrównoważoną przyszłość dla wszystkich.

JESTEŚMY OFICJALNYM dystrybutorem urządzeń do centrali telefonicznych

Alcatel-Lucent Enterprise oferuje elastyczne modele biznesowe, które są dostosowane do branż naszych klientów i zapewniają wbudowane zabezpieczenia oraz ograniczony wpływ na środowisko.

Niezależnie od tego, czy jesteś małą lub średnią firmą (SMB), czy dużą organizacją, wspólnie możemy znaleźć rozwiązanie technologiczne, które najlepiej połączy Twoje zespoły i klientów.

OXO Connect Review

Serwer OXO Connect zapewnia łączność na miejscu dla Twoich telefonów. Konstrukcja bezdyskowa jest niezwykle niezawodna. Aktualizacje i poprawki usuwające luki w zabezpieczeniach komputerów są zawarte w oprogramowaniu Software Assurance i są wykonywane z chmury. Rainbow zapewnia mobilność, współpracę i wideokonferencje. Usługa Rainbow, w tym połączenie z OXO Connect, jest hostowana lokalnie i jest zgodna z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa ISO27001 oraz ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych Unii Europejskiej (RODO). 

View more
Zgoda