801-833-800

MODUŁY WIDEOKONFERENCYJNE
WEBMEETING, TELEKONFERENCJE, POKOJE KONFERENCYJNE

Praca zdalna, spotkania na odległość, wirtualne pokoje konferencyjne… Efektywność usług konferencyjnych jest dziś nieoszacowana. Od zwykłych spotkań wideo czy rozmowy z wieloma osobami po zaawansowane webinaria. Wykorzystujemy sprawdzone moduły i urządzenia tele- i wideokonferencyjne.

MODUŁY WIDEOKONFERENCYJNE

Spotkania online stały się częścią naszej codzienności. Dzięki nim jesteśmy w stanie poczuć choć namiastkę normalności, którą niedawno były jeszcze spotkania fizyczne. Próg wejścia jest bardzo niski, ponieważ do przeprowadzenia rozmowy tego typu potrzebny jest przynajmniej smartfon z dostępem do Internetu. Ale wideorozmowy to coś więcej niż połączenia za pomocą aplikacji najpopularniejszych komunikatorów zainstalowanych na smartfonach. Rozmowy, w których łączymy się zdalnie i widzimy naszych rozmówców, jak by byli tuż obok, zaczynają się na odpowiedzi na pytanie: czy zależy nam na rozwiązaniu profesjonalnym, czy wystarczy nam cokolwiek?

Jeżeli szukają Państwo profesjonalnego rozwiązania, to z nami spełnią się Państwa oczekiwania. Możliwości są praktycznie nieograniczone. Elastyczne i skalowalne rozwiązania zapewnią zadowolenie na wszystkich frontach: małe salki z ustawieniami standardowymi, duże salki, ustawienia bankietowe, czy nawet multi-room. Mamy dostęp do najlepszych platform i sprzętów, które mogą spełniać małe, średnie i te wielkie potrzeby. Mamy doświadczenie i zaufanych partnerów, z którymi potrafimy zamienić przygotowane na szybko salki w magiczne miejsca spotkań biznesowych. Wspólnie omówimy i zaplanujemy rozwiązanie, które nie tylko spełni Państwa potrzeby, ale też będzie dawało satysfakcję z tego, że korzystają Państwo z dobrodziejstw i możliwości nowoczesnej technologii.

0
ZREAZLIWOANYCH KONFERENCJI

JAK DZIAŁAMY?

Nasze działanie zaczyna się już na samym początku tego procesu, czyli na przeanalizowaniu Państwa obecnej sytuacji i potrzeb. Następnie podpowiadamy, które rozwiązanie sprzętowo-systemowe będzie najkorzystniejsze biorąc pod uwagę stosunek ceny do jakości. Kolejnym krokiem jest oczywiście zaplanowanie samego procesu instalacji rozwiązania, a później przeprowadzenie szkolenia, po którym pracownicy Państwa firmy będą mogli swobodnie korzystać z nowego systemu.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW​

Anna Markisz
Anna Markisz
Office Manager
Read More
Firma wywiązała się w całości z założonych zleceń. Szkolenie było przeprowadzone bardzo profesjonalnie 😊
Maciej Lifman
Maciej Lifman
CEO
Read More
Bardzo korzystne pakiety oraz sprawny system komunikacji zaowocowały podpisaną umową. Dziękuję i pozdrawiam!
Teresa Flaczyńska
Teresa Flaczyńska
HR Manager
Read More
Po podpisanej umowie, firma przeprowadziła sprawne i szybkie szkolenie. Jesteśmy bardzo zadowoleni.