Rozwiń swoje umiejętności z najlepszymi

Szukasz sposobu, aby rozwinąć swoją karierę i zdobyć cenne doświadczenie zawodowe? Wybierz staż w jednej z renomowanych firm i poznaj tajniki branży od najlepszych specjalistów. Dzięki temu zyskasz wiedzę i umiejętności, które pozwolą Ci na osiągnięcie sukcesów w przyszłości. Nie zwlekaj, zdobądź cenne doświadczenie już dziś!

Staż w ITEL Solutions - odkryj świat innowacji w branży telekomunikacyjnej!

Szukasz stażu w firmie, która ceni sobie rozwój i innowacje? Przedstawiamy ITEL Solutions – ogólnopolskiego operatora telekomunikacyjnego, który od 20 lat świadczy usługi dla klientów B2B, a dzięki konsekwentnemu podnoszeniu swoich kompetencji oraz inwestycjom w rozwój produktowy i technologiczny, może pochwalić się stabilną pozycją na rynku biznesowym. 

Dołącz do naszego zespołu i zdobądź cenne doświadczenie!

Staż trwa 3 miesiące

Płatna umowa stażowa

Wdrożenie do działu docelowego

Pomoc i wsparcie najlepszych ludzi z branży

6 niezbędnych kroków do zdobycia wymarzonego stażu!

1. Aplikacja

Przygotuj swoje dokumenty aplikacyjne i przeglądaj nasze oferty pracy, aby znaleźć pozycję, która Cię zainteresuje. Możesz łatwo aplikować za pośrednictwem naszej strony internetowej i zyskać szansę na zdobycie wymarzonej pracy. Nie czekaj, zacznij już teraz!

2. Selekcja aplikacji

Dziękujemy za przesłanie swojego CV. Twoje dokumenty aplikacyjne zostały odebrane i aktualnie są przez nas sprawdzane pod kątem spełnienia podstawowych wymagań.

3. Rozmowa

Skontaktujemy się telefonicznie z kandydatami, którzy pomyślnie przeszli proces wstępnej selekcji dokumentów. W trakcie rozmowy omówimy szczegóły dotyczące oferty pracy i zweryfikujemy znajomość języka obcego, jeśli taki był wymagany. Będzie to także okazja do zadania pytań i uzyskania dodatkowych informacji.

4. Spotkanie rekrutacyjne

Stawiamy na otwartą i przyjazną atmosferę podczas rozmowy, aby lepiej Cię poznać. Poprosimy o podzielenie się swoimi doświadczeniami zawodowymi oraz oczekiwaniami w kontekście nowego stanowiska.

5. Odpowiedź zwrotna

Po rozmowie z Tobą podejmujemy decyzję o zatrudnieniu. Dla każdej osoby, która przesłała do nas swoje CV, przekazujemy informację zwrotną.

6. Rozpoczęcie stażu

Jeśli pomyślnie przejdziesz przez wszystkie etapy rekrutacyjne, to spotkamy się z Tobą w dniu rozpoczęcia stażu.

Aktualne oferty stażowe

Obowiązki:

Nasze wymagania:

Zainteresowania:

To oferujemy:

Jeżeli ważne są dla Ciebie:

U NAS TO ZNAJDZIESZ!