+48 801 833 800

KARIERA

DOŁĄCZ DO NAS​

Jako niezależny operator telekomunikacyjny stoimy w awangardzie dostawców rozwiązań ujednoliconej komunikacji dla Biznesu w Polsce.

Każdy nasz Klient otrzymuje indywidualną i dostosowaną do jego potrzeb biznesowych ofertę, a następnie dedykowane rozwiązanie technologiczne.

FIRMY PARTNERSKIE

Zapraszamy do programu partnerskiego firmy, które chcą współpracować handlowo, technicznie jako Partner Itel Solutions.

Główne zalety współpracy:

Kontakt:
Agata Taberska
tel. kom 732 343 449

AKTUALNE OFERTY PRACY

Twój zakres obowiązków:

Nasze wymagania:

To oferujemy:

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW​

Anna Markisz
Office Manager
Firma wywiązała się w całości z założonych zleceń. Szkolenie było przeprowadzone bardzo profesjonalnie 😊
Maciej Lifman
CEO
Bardzo korzystne pakiety oraz sprawny system komunikacji zaowocowały podpisaną umową. Dziękuję i pozdrawiam!
Teresa Flaczyńska
HR Manager
Po podpisanej umowie, firma przeprowadziła sprawne i szybkie szkolenie. Jesteśmy bardzo zadowoleni.