+48 22 600 20 20

O NAS

POZNAJ NAS

Od samego początku działania firmy Itel Solutions, czyli już od ponad 20 lat, najważniejszym było dostarczanie naszym Klientom niezawodnych rozwiązań telekomunikacyjnych. Tak wysoką jakość usług uzyskujemy poprzez wdrażanie i obsługę najkorzystniejszych rozwiązań. Dysponując szerokim wachlarzem oferowanych usług wyjdziemy naprzeciw Państwa potrzebom i fachowo doradzimy właściwy kierunek rozwoju.

Specjalizujemy się w nowoczesnych rozwiązaniach bazujących na tradycyjnej telefonii stacjonarnej oraz VoIP. We wszelkich działaniach podejmowanych przez pracowników Itel Solutions, dbamy o Klienta, a co za tym idzie – o możliwie najwyższą jakość usług. Jeśli zależy Państwu na dynamicznym i ciągłym rozwoju przy jednoczesnej optymalizacji kosztów własnych, Itel Solutions to najlepszy wybór.

ITEL SOLUTIONS W LICZBACH

0 %
ZADOWOLYCH KLIENTÓW
0
AKTYWNYCH UŻYTKOWNIKÓW
0
LAT NA RYNKU

SPRAWNE I SZYBKIE DZIAŁANIA

Nasz biznes jest oparty na projektowaniu, sprzedaży i integracji rozwiązań telekomunikacyjnych w oparciu o usługi komunikacyjne (głosowe oraz wideo) i sprzęt teleinformatyczny typu centrale telefoniczne, IP PBX, systemy telekomunikacyjne, oprogramowanie, własna platforma komunikacyjna, aparaty i terminale SIP, zestawy wideokonferencyjne, interfejsy telefoniczne, routery, switche, itp. W ramach Grupy rozwinęliśmy i dostarczamy także usługi Centrum Danych, telesprzedażowe – telemarketing oraz usługi finansowe – finansowanie projektów telekomunikacyjnych i nie tylko.

Przekonaj się sam, co możemy zrobić dla Ciebie.

OPINIE NASZYCH KLIENTÓW​

Poniżej możesz zapoznać się z wybranymi opiniami naszych klientów
View more
Zgoda