O nas

Doświadczenie przekłada się na profesjonalizm, a profesjonalizm na doświadczenie – nieodłączne cechy godnego zaufania partnera biznesowego. Jeżeli szukasz wsparcia w świecie IT i telekomunikacji, to lepiej trafić nie można.
Od samego początku działania firmy Itel Solutions, czyli już od ponad 16 lat, najważniejszym było dostarczanie naszym Klientom niezawodnych rozwiązań telekomunikacyjnych. Tak wysoką jakość usług uzyskujemy poprzez wdrażanie i obsługę najkorzystniejszych rozwiązań. Dysponując szerokim wachlarzem oferowanych usług wyjdziemy naprzeciw Państwa potrzebom i fachowo doradzimy właściwy kierunek rozwoju. Specjalizujemy się w nowoczesnych rozwiązaniach bazujących na tradycyjnej telefonii stacjonarnej oraz VoIP. We wszelkich działaniach podejmowanych przez pracowników Itel Solutions, dbamy o Klienta, a co za tym idzie – o możliwie najwyższą jakość usług. Jeśli zależy Państwu na dynamicznym i ciągłym rozwoju przy jednoczesnej optymalizacji kosztów własnych, Itel Solutions to najlepszy wybór.
Nasz biznes jest oparty na projektowaniu, sprzedaży i integracji rozwiązań telekomunikacyjnych w oparciu o usługi komunikacyjne (głosowe oraz wideo) i sprzęt teleinformatyczny typu centrale telefoniczne, IP PBX, systemy telekomunikacyjne, oprogramowanie, własna platforma komunikacyjna, aparaty i terminale SIP, zestawy wideokonferencyjne, interfejsy telefoniczne, routery, switche, itp. W ramach Grupy rozwinęliśmy i dostarczamy także usługi Centrum Danych, telesprzedażowe – telemarketing oraz usługi finansowe – finansowanie projektów telekomunikacyjnych i nie tylko.

Przekonaj się sam, co możemy zrobić dla Ciebie.