SNOM

SNOM to innowacyjność i 20 lat wielu sukcesów na rynku biznesowym…

Lider rynku profesjonalnych telefonów IP (przewodowych / bezprzewodowych) i akcesoriów. Solidne, najwyższej jakości i funkcjonalne telefony dla Biznesu. Uniwersalne rozwiązania zgodne z wiodącymi platformami IP PBX. Jedno z najszerszych portfolio produktów jednego producenta. Miliony wdrożonych końcówek IP na całym świecie. Tutaj jakość idzie w parze z bezpieczeństwem na poziomie szyfrowania i tunelowania połączeń czy mocnej autentykacji (indywidualne, pre-instalowane certyfikaty SHA-2).
Produkty niemieckiego producenta sprzętu telekomunikacyjnego SNOM, to Mercedesy w swojej klasie. Najnowsze technologie ubrane w niebanalną stylistykę przykuwają oko użytkowników, ale przede wszystkim zachęcają do korzystania z nich w każdej sytuacji. To, co wyróżnia tę markę, to przede wszystkim ogromny nacisk na jakość dźwięku, czyli to, co w telekomunikacji powinno być na pierwszym miejscu. Opatentowane wyjątkowe dla SNOM systemy audio sprawiają, że każda rozmowa brzmi tak, jakby rozmówca stał tuż obok.

W szerokim portfolio SNOM znajdą Państwo między innymi telefony biurowe, sekretarsko-dyrektorskie, bezprzewodowe, tele- i wideokonferencyjne, zestawy nagłowne, aparaty i bazy do użytku zewnętrznego i wiele, wiele innych.

Nie ma takiej potrzeby telekomunikacyjnej, której nie można zaspokoić SNOMami.