+48 22 600 20 20

SNOM - urządzenia telekomunikacyjne dla ciebie

Lider rynku profesjonalnych telefonów IP (przewodowych / bezprzewodowych) i akcesoriów. Solidne, najwyższej jakości i funkcjonalne telefony dla Biznesu. Uniwersalne rozwiązania zgodne z wiodącymi platformami IP PBX. Jedno z najszerszych portfolio produktów jednego producenta. Miliony wdrożonych końcówek IP na całym świecie. Tutaj jakość idzie w parze z bezpieczeństwem na poziomie szyfrowania i tunelowania połączeń czy mocnej autentykacji (indywidualne, pre-instalowane certyfikaty SHA-2).

SNOM TO INNOWACYJNOŚĆ I 20 LAT WIELU SUKCESÓW NA RYNKU BIZNESOWYM

Produkty niemieckiego producenta sprzętu telekomunikacyjnego SNOM, to Mercedesy w swojej klasie. Najnowsze technologie ubrane w niebanalną stylistykę przykuwają oko użytkowników, ale przede wszystkim zachęcają do korzystania z nich w każdej sytuacji. To, co wyróżnia tę markę, to przede wszystkim ogromny nacisk na jakość dźwięku, czyli to, co w telekomunikacji powinno być na pierwszym miejscu. Opatentowane wyjątkowe dla SNOM systemy audio sprawiają, że każda rozmowa brzmi tak, jakby rozmówca stał tuż obok.

poznaj produkty

TOP SALE

SNOM D713

SNOM C520

TOP SALE

SNOM A210

TOP SALE

SNOM D385

TOP SALE

snom to gwarancja jakości

W szerokim portfolio SNOM znajdą Państwo między innymi telefony biurowe, sekretarsko-dyrektorskie, bezprzewodowe, tele- i wideokonferencyjne, zestawy nagłowne, aparaty i bazy do użytku zewnętrznego i wiele, wiele innych.

Nie ma takiej potrzeby telekomunikacyjnej, której nie można zaspokoić SNOMami.

View more
Zgoda