+48 22 600 20 20

Jeden system, wiele możliwości.
Wypróbuj niezawodną platformę 3CX i zarządzaj profesjonalnie swOJĄ FIRMĄ Niezależnie od jeJ wielkości.

Rozmowy bez granic z 3CX. 

Zaufaj naszym bezkonkurencyjnym specjalistom i już dziś umów się na spotkanie.

Co możemy Ci zaoferować?

Itel Soultions, to firma z 20-letnim stażem na rynku telekomunikacji. Tylko z nami w pełni poznasz zalety 3CX. Dowiesz się, jak realnie może wpłynąć na wzrost przychodu Twojego przedsiębiorstwa i jakie funkcje można wprowadzić od ręki.

System telekomunikacyjny 3CX

System telekomunikacyjny 3CX to całkowicie programowe rozwiązanie wdrażane przez Itel Solutions. Ta nowoczesna centrala IP PBX, łącząca wiele technologii komunikacji. Realizuje w pełni założenia Unified Communication All in one

Główne funkcje

Dowolna ilość użytkowników

Aplikacje

Moduły call center

integracja wszystkich środków komunikacji w ramach wielu lokalizacji biurowych, wielu urządzeń czy mediów

Zarządzanie dystrybucją ruchu połączeń

Statusy obecności

Role menedżerów i supervisor’ów kolejki

Monitoring połączeń

NOWOCZESNY SYSTEM WDRAŻANY PRZEZ ITEL SOLUTIONS ZASTĘPUJĄCY TRADYCYJNĄ CENTRALĘ TELEFONICZNĄ

Oferujemy rozwiązania centralowe 3CX i hostujemy je w chmurze. Posiadamy wykwalifikowany zespół inżynierów dedykowany dla rozwiązań telekomunikacyjnych 3CX, którzy je od wielu lat wdrażają z licznymi sukcesami . Posiadamy aktualnie 3CX Platinum Partners a nasi Inżynierowie posiadają certyfikację 3CX ADVANCED CERTIFIED. Współpracujemy kompleksowo z ponad 150 firmami w Polsce. Na uruchomionych przez nas systemach użytkownicy wykonują codziennie tysiące minut połączeń. W ramach współpracy dostarczamy kompleksowe rozwiązania dla Biznesu.

SYSTEM PEŁEN MOŻLIWOŚCI

Zwiększ produktywność firmy dzięki systemowi 3CX, jest również łatwy do instalacji i konfiguracji, co sprawia, że jest idealnym rozwiązaniem dla małych i średnich firm.System telefoniczny 3CX oferuje wiele funkcji, które pomagają firmom zarządzać połączeniami, zwiększać produktywność oraz poprawiać jakość obsługi klienta.

3CX umożliwia prowadzenie połączeń w sieci komputerowej lub przez internet, dzięki czemu można oszczędzać na kosztach rozmów.

Funkcja pozwala na przekierowywanie połączeń na wybrane numery telefonów, co pozwala na efektywniejszą obsługę klientów.

Umożliwia przekierowywanie połączeń do grupy osób, co zwiększa szanse na odebranie połączenia.

3CX oferuje funkcję konferencji telefonicznych, co pozwala na łatwe organizowanie spotkań zespołowych.

Dzięki automatycznym odpowiedziom można zapewnić szybszą obsługę klientów oraz przekierowanie połączenia do odpowiedniego działu.

Funkcja pozwala na nagrywanie wiadomości głosowych od klientów, co pozwala na łatwiejsze zarządzanie połączeniami.

3CX oferuje integrację z popularnymi systemami CRM, takimi jak Salesforce, SugarCRM, Microsoft Dynamics i wiele innych, co pozwala na łatwe zarządzanie połączeniami i klientami.
System 3CX oferuje również funkcję wideokonferencji, co pozwala na łatwe organizowanie spotkań online.
3CX umożliwia monitorowanie rozmów, co pozwala na zwiększenie jakości obsługi klienta.
3CX umożliwia monitorowanie rozmów, co pozwala na zwiększenie jakości obsługi klienta.
3CX pozwala na korzystanie z systemu na wielu urządzeniach, takich jak komputery, laptopy, smartfony czy tablety, co pozwala na łatwe zarządzanie połączeniami.

Funkcja umożliwiająca automatyczną integrację użytkowników z systemem Active Directory.

3CX oferuje również funkcję IVR, co pozwala na automatyczne przekierowanie połączenia do odpowiedniego działu.
System 3CX umożliwia również wysyłanie i odbieranie faxów.

Dlaczego Itel Solutions?

Priorytetem działania Itel Solutions jest dostarczanie niezawodnych rozwiązań telekomunikacyjnych, dzięki czemu udaje nam się uzyskiwać Wysoką jakość usług i niezawodność. Dysponując szerokim wachlarzem oferowanych narzędzi, możemy wyjść na przeciw Państwa potrzebom i doradzić właściwy kierunek rozwoju.

Specjalizujemy się w nowoczesnych rozwiązaniach bazujących na tradycyjnej telefonii stacjonarnej oraz VoIP. Jeśli zależy Państwu na dynamicznym i ciągłym rozwoju przy jednoczesnej optymalizacji kosztów własnych, ITEL Solutions to najlepszy wybór.

View more
Zgoda