+48 22 600 20 20

YEALINK - DOSKONALE ZNANE UŻYTKOWNIKOM TELEFONII VOIP NA CAŁYM ŚWIECIE!

Yealink to znakomita odpowiedź na potrzeby w zakresie VoIP ze względu na bardzo solidne wykonanie, bardzo dobre oprogramowanie, współpraca z całym spektrum systemów oraz bardzo dobra cena. Niezależnie od segmentu produktu, Yealink wyróżnia się niebanalną stylistyką oraz wieloma funkcjonalnościami, które ułatwiają wykonywanie codziennych biurowych i nie tylko biurowych obowiązków. W ofercie znajdują się aparaty biznesowe, sekretarsko-dyrektorskie, bezprzewodowe, systemy DECT, a nawet aparaty konferencyjne.

Yealink - odpowiedź na większość potrzeb

Sprzęt Yealink stanowi odpowiedź na większość nawet najbardziej wyrafinowanych potrzeb. Nadaje się do biur, hal produkcyjnych, miejsc, w których panują trudne warunki (np. duża wilgotność), salek konferencyjnych, a nawet do pracy z domu. Ciekawie zaprojektowane, niezwykle wydajne i funkcjonalne urządzenia tej marki są bardzo częstym wyborem firm, które szukają nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych.

Chcesz zobaczyć sprzęt i poznać jego funkcjonalności? Umów się z nami na prezentację online. Zachwyt gwarantowany!

poznaj produkty

TOP SALE

Yealink CP700

YEALINK SIP-T31G

TOP SALE

YEALINK SIP-T31P

TOP SALE

YEALINK SIP-T43U

TOP SALE

Yealink stworzył nową erę Easy Collaboration

Rozwiązania UC od Yealink ujednolicają głos, wideo i dane, oraz są zaprojektowane dla biznesu każdego rozmiaru. Zostały stworzone z myślą o każdym rodzaju pracowników – od dyrektorów, po recepcjonistki, oraz dopasowują się do potrzeb komunikacyjnych personelu z biura, sal konferencyjnych, czy też będącego w ciągłym ruchu. Kompleksowa oferta Yealink obejmuje systemy wideokonferencyjne, telefony konferencyjne, nabiurkowe telefony IP, bezprzewodowe telefony DECT i akcesoria.
View more
Zgoda