YEALINK

Doskonale znane użytkownikom telefonii VoIP na całym świecie!

Yealink to znakomita odpowiedź na potrzeby w zakresie VoIP ze względu na bardzo solidne wykonanie, bardzo dobre oprogramowanie, współpraca z całym spektrum systemów oraz bardzo dobra cena. Niezależnie od segmentu produktu, Yealink wyróżnia się niebanalną stylistyką oraz wieloma funkcjonalnościami, które ułatwiają wykonywanie codziennych biurowych i nie tylko biurowych obowiązków. W ofercie znajdują się aparaty biznesowe, sekretarsko-dyrektorskie, bezprzewodowe, systemy DECT, a nawet aparaty konferencyjne.

<Informacje zaczerpnięte z oficjalnej strony Yealink:
„Utworzona w 2001 roku firma Yealink – globalny producent rozwiązań UC – jest poświęcona innowacjom komunikacji telefonicznej. Pomagają oni klientom na całym świecie doświadczyć jak najlepszych wrażeń z Unified Communications (UC) i poczuć siłę Easy Collaboration.

Rozwiązania UC od Yealink ujednolicają głos, wideo i dane, oraz są zaprojektowane dla biznesu każdego rozmiaru. Zostały stworzone z myślą o każdym rodzaju pracowników – od dyrektorów, po recepcjonistki, oraz dopasowują się do potrzeb komunikacyjnych personelu z biura, sal konferencyjnych, czy też będącego w ciągłym ruchu. Kompleksowa oferta Yealink obejmuje systemy wideokonferencyjne, telefony konferencyjne, nabiurkowe telefony IP, bezprzewodowe telefony DECT i akcesoria.

Z szeroką kompatybilnością i interoperacyjnością, produkty Yealink bezproblemowo integrują z już istniejącą infrastrukturą, jak i systemami chmurowymi oraz wiodącymi serwerami i platformami UC z całego świata, włączając w to 3CX, Asterisk, BroadSoft, Elastix, GENBAND, Genesys, Metaswitch, Microsoft i wiele więcej. Wysokiej jakości urządzenia są łatwe do wdrożenia i użytkowania, dzięki wysokiej funkcjonalności i efektywności ekonomicznej.

Klienci z ponad 100 krajów i regionów na świecie korzystają z wytrzymałych rozwiązań UC od Yealink dzięki tak dobrze zorganizowanym i doświadczonym dystrybutorom jak my – KONTEL. Staramy się pomóc naszym klientom rozwijać ich biznes. Poza usługami handlowymi, świadczymy również wsparcie techniczne i instalacyjne.

Yealink stworzył nową erę Easy Collaboration, więc dołącz do nas w podróży w przyszłość UC!”

Sprzęt Yealink stanowi odpowiedź na większość nawet najbardziej wyrafinowanych potrzeb. Nadaje się do biur, hal produkcyjnych, miejsc, w których panują trudne warunki (np. duża wilgotność), salek konferencyjnych, a nawet do pracy z domu. Ciekawie zaprojektowane, niezwykle wydajne i funkcjonalne urządzenia tej marki są bardzo częstym wyborem firm, które szukają nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych.

 

Chcesz zobaczyć sprzęt i poznać jego funkcjonalności? Umów się z nami na prezentację online. Zachwyt gwarantowany!