+48 22 600 20 20

Audyt centrali telefonicznej

Audyt centrali telefonicznej

3 minuty czytania

Z czym kojarzy się Tobie audyt w firmie? Zapewne, na samo hasło wielu osobom, ciarki pojawią się na plecach. Nie skłamię, jeżeli najczęściej oczyma wyobraźni widzisz niezbyt wesołego Pana w garniturze, który tylko szuka „haka” w dokumentach. To już było. Teraz audyt raczej wiąże się ze sprawdzeniem procesów i optymalizacją, która nieczęsto jest ogromnie potrzebna w określonej strukturze. 

 

Najczęściej zlecenie audytu pojawia się w środowisku problemu lub weryfikacji „czy można coś lepiej”. Zewnętrzny audytor jest właśnie taką osobą. Pracując w danej strukturze, często z przyzwyczajenia nie szukamy alternatywnych sposobów rozwiązania problemów. Zoptymalizowania kosztów i zweryfikowania, czy w danym obszarze jest już dostępna nowa technologia, która dawno jest wstanie zagospodarować precyzyjniej dane działanie.


Przy wysokim poziomie konkurencji, kluczowy staje się poziom obsługi klienta. Walka o pozytywne opinie jest równie ważna, co o wielkość sprzedaży. Centrala Telefoniczna również ma wpływ na te opinie.
Najgorszą sytuacją, jest moment, w którym nikt nie może się do Ciebie dodzwonić, albo bardzo problematyczne staje się przełączanie wewnątrz połączeń organizacji. 

 

Bolączkami firm są koszty utrzymania centrali i połączeń wychodzących. Gdy dołożymy do tego pracę zdalną, lub terenową pracowników – nagle okazuj się, że stacjonarna infolinia nie spełnia swoich oczekiwań, a jej wykorzystywanie w filmie jest na tak znikomym poziomie, że zdaje się zbędna. Takie odważne stwierdzenie jest spowodowane tylko i wyłącznie tym, że nie umiemy/nie potrafimy odpowiednio korzystać z posiadanych narzędzi, lub wręcz odwrotnie-posiadane narzędzie nie jest odpowiednio dopasowane do zmieniających się warunków działalności. Audyt właśnie pozwala na zweryfikowanie, czy posiadana centrala „nadąża” za biznesem. 

 

Wyobraź sobie centralę, która pozwala na darmowe połączenia, przekazuje połączenia stacjonarne na urządzenia mobilne użytkowników, jest nieawaryjna i przyjazna do administrowania. Nasza firma posiada dokładnie takie rozwiązanie. Centrala Voice Solutions nie tylko wpływa na podniesienie jakości połączeń przychodzących, ale staje się głównym narzędziem komunikacyjnym w firmach. Samo wprowadzenie wirtualnej centrali nie wpływa na ciągłość procesów. Obowiązkowo przed instalacją rozwiązania, przeprowadzamy audyt obecnego rozwiązania. Jest to nasza odpowiedzialność biznesowa. Sprawdzamy jak pracuje Twoja firma. Dzięki tej wiedzy jesteśmy wstanie maksymalnie zoptymalizować koszty i rozwiązania, które będą wpływać na jakość Twojej pracy. 

 

Skontaktuj się z nami i dowiedz się jak bardzo możemy Cię wesprzeć.

 

#wirtualnacentrala 

View more
Zgoda